Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2015, 15:42   #91
pppp
 
Reputacja: 1 pppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skał
Wykorzystując ogólne zamieszanie, Toxin brutalnie wtargnął do wnętrza wagoniku. Klasycznie łomąc kombinezoniarzy, wyszukał pomiędzy nimi tego, który próbował przekupić Deadpoola. Patrick wyrzucił łobuza przez okienko wagonika na peron, po czym tą samą drogą podążył za swoją ofiarą.

Chwilę potem obaj wisieli już na sieci, wysoko pod sufitem stacji metra w jednym z ciemniejszych rogów sali:
- Chcę wiedzieć czego tu szukacie, skąd macie namiar na to miejsce i gdzie są wasze inne zespoły. Te informację mogę od ciebie uzyskać na dwa sposoby - zaczął Patrick - Pierwszy to taki, że powiesz mi czego tu szukacie. Drugi, zjem twój mózg i dowiem się tego, kiedy go strawię. Jestem świeżo po lunchu, więc wolałbym, gdybyś okazał się komunikatywny. Dogadamy się?
 
pppp jest offline