Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2005, 17:26   #15
Elvin
 
Reputacja: 1 Elvin ma wyłączoną reputację
Moryc
Cytat:
Mamy przecież klub pojedynków. Zróbcie sobie taką walkę. Postacie na 10, lub 15 poziomie i się zobaczy, kto wygra. Ja stawiam na Wizarda.
Można by tak zrobić, ale po co ? jedna walka nie jest wyznacznikiem czy klasa jest dobra czy nie A spekulacje są dobre.

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Potrzebuje i od tego właśnie jest Spectral Hand , a jak dodamy Sudden Maximized Spell

To już masz 2 czary do rzucenia, zanim mu cokolwiek zrobisz... Nie zdążysz ich rzucić...
Tak jak mówiłem, rzucam lustrzanki, wojowi zajmie zdjęcie ich dwie rundy, jak mówiłem, rozsądny mag nie da mu tych dwóch rund

Cytat:
Nie 50, bo zazwyczaj klasy bojowe mają już poprawioną I i zręczność niezgorszą... DC=10+4(INT)+1=15 skąd pozostałe 3?? Usypiasz losową ilość kości, więc też potrzebujesz szczęścia.
A właśnie że 50, magowie są często zręczni, poza tym, jeśli zakładasz ze woj ma Poprawioną Inicjatywę, to należy założyć że mag też ją ma.
DC 18 bo: 10+ poziom czaru (1) + mod z inta (grając słonecznym elfe masz +2 int, czyli +5) + zogniskowanie magii (zauroczenia) i masz 18
Poza tym masz to na 1 poziomie, więc na d4 nawet jak 1 wypadnie to 1 poziomowy woj leży (to wszystko na 1 lv)

Cytat:
Bo bez nich byłby cienki jak d***a węża... A bojownik i bez takich klamotów poradzi z magiem...
A mógłbyś zacząć rzuać argumentami, a nie hasłami ? (swoją droga toczarodziej ma bonusowe atuty więc mówieni "bo gdyby ich nie miał" jest tak samo inteligentne jak mówienie "a gdyby woj nie miał bonusowych atutów.." obie klasy mają atuty bousowe, więc roztrząsanie "bo gdyby nie mia", jest bez celowe.
Cytat:
Znów losową ich liczbę, a wojownik ma atuty (jak rozszczepienie), więc może je ciąć po kilka
Co i tak da magowi cenną rundę, akurat pozwoli mu cofnąc sie 5-cio stopowcem i rzucić czar bez oportuna..
 
Elvin jest offline