Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2007, 20:09   #30
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Huwiana

Huwiana wzięła wino i napiła się łyka, po czym powiedziała
- Dobrze. W takim razie wyruszamy jutro o świcie. Po cichu, nie robiąc wokół siebie rozgłosu. To tylko by pomogło Aserotowi...


Zaczęło się ściemniać. Do jadalni powoli wpadały pomarańczowe promienie chowającego się za horyzontem lasu. Widok ten zapierał dech w piersiach. Trwało to pięć, może sześć minut. Z każdą sekundą robiło się coraz ciemniej. W końcu słońce zaszło całkowicie. Wtedy przemówiła Huwiana
- Proponuję rozejść się i wypocząć. Jutro czeka nas wiele mil do Wrześniowego Boru, gdzie przenocujemy. Jeśli zdążymy tam dojść oczywiście. Jutro wyruszamy dokładnie o wschodzie słońca. Proszę, aby każdy był punktualnie przed bramą. Dobranoc. - Powiedziała i udała się do swojej komnaty aby się porządnie wyspać.

Wszyscy
Poszliście do swych komnat i poszliście spać.

Ranek. Na dworze jeszcze jest ciemno. Słychać odgłosy nocy. Poza nimi panuje całkowita cisza.

Vivien

Obudziłaś się dwie godziny przed wschodem słońca. Pare minut siedziałaś na łóżku wsłuchując się w odgłosy nocy. Potem.... dokończ

Geralt

Trzy godziny przed wschodem, obudziłeś się. Nie mogłeś już spać. Ta cisza zakłócana jedynie przez nocne trele owadów, była dla Ciebie nie do zniesienia. Napisz, co było dalej

Mroczusia

Obudziłaś się godzinę przed wschodem słońca. Wsłuchałaś się w rytm nocy. Pół godziny przed wschodem... Dokończ

Rawandil

Nie spałeś całą noc. Przez te kilka godzin, dręczyły Cię wspomnienia o mieście elfów i o rodzicach. W końcu postanowiłeś przejść się po ogrodzie... napisz, co było dalej

Kaena

Całą noc siedziałaś, wsłuchując się w odgłosy nocy. Około półtorej godziny przed świtem... dokończ

Hiro

Spałeś niespokojnie. Całą noc śniły Ci się różne potwory których nie znasz, atakujące Twoją rodzinną krainę. Gdy obudziłeś się.... Dokończ

Huwiana

Dziewczyna, obudziła się godzinę przed świtem i cały czas się szykowała.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 30-03-2007 o 14:19.
Odyseja jest offline