Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2015, 10:47   #119
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Kiedy szeryf ruszył do wyjścia kapłan pomachał mu na dowodzenia, uśmiechnął się również do wojowniczki, był to jednak tylko uśmiech grzecznościowy Lajos rozumiał, że kobieta po prostu uśmiecha się żeby zamaskować stres i zagubienie w obcej dla niej sytuacji. Orator wyjął za pasa różdżkę, która kilkakrotnie uratowała członkom ekipy życie i położył ją na stole.
- Sądzę, że powinniśmy złożyć się na podładowanie tego cacacka, bo okazało się bardzo pomocne. Sądzę, że najtaniej wyjdzie jakbyśmy się wszyscy złożyli, bo w końcu będziemy ratować życie wszystkim członkom ekipy. Postaram się wymodlić błogosławieństwa lecznicze, za swoją część łupu kupie przybory lecznicze, ale warto by mieć różdżkę na czarną godzinę
- Jestem tutaj nowa, wiec się po prostu dostosuje. Jeśli faktycznie ta różdżka była pomocna do tej pory to trzeba w nią dalej inwestować. - zgodziła się Hotarubi.

Potem dziewczyny zaczęły się kłócić o biżuterie i inne dodatki szlachcic marnotrawny postanowił się wtrącić i załagodzić sytuacje - Drogie panie, co powiecie żeby zrobić to w ten sposób: Te gwiazdki niech Pani Seiren weźmie w ramach prezentu na poczet przyszłej współpracy, bo wydaje mi się, że jedynie ktoś przeszkolony w rzemiośle wojowników cienia wykorzysta należycie potencjał tej broni miotanej. No chyba że są jacyś inni chętni na te ostre cacka ? - Spytał rozglądając się po reszcie ekipy.

- A tą spinkę odstąpimy za te 120 złotych monet, niby jest warta więcej, ale można ją wykorzystać, jako ukryte narzędzie mordu na bliską odległość wbijając przeciwnikowi igłę w oko! Ale wachlarz musi na razie zostać własnością wspólną, bo jest na nim mapa, która jest kluczowa dla wypełnienia naszej misji - Wyjaśnił miłym głosem.

Po chwili zastanowienia doszło do niego jak ta sytuacja mogła wyglądać z boku postanowił, więc prewencyjnie rozwiać wszelkie wątpliwości za pomocą oświadczenia -Pani Harutobi tylko proszę sobie nie myśleć, że was podrywam śliczna z was kobieta, ale dopiero się poznaliśmy. Ja staram się być miły i racjonalny, bo dla sprawnego działania drużyny awanturniczej dobre relacje są podstawą sprawnej współpracy! - Rzekł z pewnością w głosie.

- Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości w kwestii spinki zawsze możemy zapytać się jakiegoś kupca ile by ona kosztowała na rynku i jeżeli będzie to cena ponad to, co oferuje za nią nasza nowa towarzyszka po prostu odliczymy różnice z przyszłego łupu, to chyba uczciwy pomysł? Chodzi po prostu o to żeby nie było żadnych sprzeczek - Wyjaśnił.

Po zakończeniu ustaleń Lajos pomógł Ameiko w sprzątaniu bałaganu, jaki narobili uiścił zaległe opłaty za pokój i jedzenie, po czym ruszył na zakupy. Starał się skorzystać z wiedzy którą wbijali mu do głowy suto opłacani przez rodziców nauczyciele ale nie wyszło to za dobrze bo zawsze podczas tych zajęć odpływał w świat marzeń...

Smuciło go, że przyjdzie im walczyć z nieumarłymi gdyż podobnie jak potwór z bagien pozostaną oni niewzruszeni na jego cudowne mowy! Pozostało jedynie wymienić swój stary rapier na taki, jakiego nie powstydziłby się heros ani mistrz! Trzeba będzie z pewnością nieco dopłacić, ale liczył na to, że świeżo zdobyta sława w mieście pomoże mu wynegocjować jakąś obniżkę. Chciał też pakunek z przyborami medycznymi podobny do tego, jaki miał ten miły Niziołek, który pomógł mu z raną.
Co po za tym? Jeżeli coś jeszcze zostanie to chyba należałoby odwiedzić świątynie i kupić jakieś mikstury leczące oraz wodę święconą. bo w końcu przyjdzie im walczyć z ożywionymi klątwą trupami!


Lista zakupów:
- Mistrzowski rapier
- Doładowanie różdżki (to wspólnie z resztą jeżeli się zgodzą)
- Heler's kit.

Jeżeli coś zostanie tu kupiłbym wodę święconą oraz mikstury leczące rany.

Rzuciłem na Appreise w nadziej że dałoby mi to jakieś bonus podczas zakupów albo sprzedaży towaru ale wyszło mi tylko 10 więc raczej kiepski rzut Kostnica


 
Brilchan jest offline