Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2015, 12:05   #17
Iakovich
 
Iakovich's Avatar
 
Reputacja: 1 Iakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skał
Może teoretyk/prakty
1. No ciężko było by znaleść teraz idelanie dopasowaną zbroję.
2. Tu nie dokońca się zgodzę choć może i masz rację że turniejowe były bardziej pokazowe.
3. Nie mam nic przeciwko uzbrojeniu twojej postaci ale w mieście będziesz bardzo przyciągał uwagę i nawet Insygnie Sigmara mogą nie pomóc. I nie powiem że moja postać też ma trochę uzbrojenia.
4. Tutaj nie mam nic przeciwko bo sam dobrz wiem jak to wygląda i nieraz gracze się namnie wnerwiali że nie mogą mieć wszystkiego bo ograniczała ich waga, lub nie biegali tak szybko lub tracili zręczność mając płytę a pod spodem skórę lub kolczą.
 
__________________
" Blood blood for the BLOOD GOD"

" Jack ty znowu w mieście?? Księżna już wie??... rok minął i chyba wszyscy zapomnieli już o wieżowcu "
Iakovich jest offline