Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2015, 12:43   #19
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Waga ekwipunku jest w ogóle w Młotku bardzo źle pomyślana, co już wskazałem naszemu MG. Moja postać też ma parę sztuk uzbrojenia, aczkolwiek nie aż tak dużo jak wy (choć jak mi się zachce Fechmistrzem zostać, to będę musiał się zaopatrzyć), ale zwróćmy uwagę na kilka paradoksów odnośnie wagi ekwipunku. Trzy łuki (dodam że elfie, bo są lżejsze) mają łączną wartość obciążenia 225, zaś kolczuga waży uwaga 210. Dalej łuk długi ma wartość obciażenia 90, a lanca 75. No i chyba mój faworyt, muszkiet chochlandzki obciążenie 70, łuk zwykły obciążenie 80.

EDIT: co do akrobacji w zbroi się nie zgodzę, ale może dlatego że moja postać ma zręczność 75 :P
Cedryk, to twoja postać jest szlachcicem, czy kupcem z pochodzenia?
 

Ostatnio edytowane przez Eleishar : 02-03-2015 o 12:46.
Eleishar jest offline