Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2015, 13:02   #130
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mędrzec doszedł do wniosku, że zachowuje się bardziej dorwio od dorwów schował, więc dumę do kieszeni i ze stoickim spokojem przełknął wszystkie upokorzenia. W końcu sam zrobił z siebie kretyna, więc nie może mieć do nikogo pretensji

~Interesujące... Nigdy nie spotkałem się z tym żeby żywi śmierdzieli duszom, fascynujące! Powinienem opracować na przyszłość iluzje oddziałującą na węch, która maskuje wszelkie zapachy! Teraz nie mam na to czasu, ale muszę się za to zabrać przy najbliższej okazji. Mogłoby się przydać gdyby ktoś próbował mnie wyśledzić... ~ - Na takich rozmyślaniach spędził czas aż do czasu spotkania z władcą domeny.

Gdy zobaczył formę, którą wybrał sobie Tisal musiał powstrzymać uśmiech. Jako wytrawny mag i Obieżysfer szybko zorientował się po oczach, że rozmówca przybrał tą formę dla niepoznaki stosując tą samą taktykę, kamuflażu co latający bibliotekarz.

- Lord Anubis życzy sobie abyśmy nadzorowali negocjacje pomiędzy tobą szanowny Władco Wieży Krwi i Kości a duszami zmarłych mrocznych elfów, które straciły patrona. Dodatkowo istnieje obawa, że w te negocjacje wtrąci się ktoś trzeci na przykład Pajęcza Królowa, która przetrwała, jako demon lub któraś z nowych frakcji, jakich ostatnio pojawiło się w naszym zakątku Wieloświata aż nazbyt dużo..., mamy pomóc zatrzymać ewentualnych nieproszonych gości - Wyjaśnił.

- Mówiąc krótko: Nadzór i zabezpieczenie. - Dodał osłaniając się przed oskarżeniami o zbytnie lizusostwo oraz nadmierną kwiecistość mowy.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-03-2015 o 13:18.
Brilchan jest offline