Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2015, 14:54   #32
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
- Ja również się cieszę - odparł Adams. - Niestety nie jestem stąd i żadnego stałego telefonu tu nie mam. Jednakże w razie jakichś wątpliwości będę dzwonić, a gdyby Pani się coś przypomniało w sprawie to proszę zadzwonić do nadinspektora Davisa.

Następnie zapłacił za obiad, stanowczo przystając przy tym, że zapłaci za nich oboje. Wprawdzie Pani Williams mogła być jedną z tych nowoczesnych kobiet, jednakże Amerykanin w żadnym wypadku nie zamierzał rezygnować dla niej z własnych zwyczajów. Po wszystkim wyszedł razem z nią na ulicę, gdzie ruszyli w dwóch różnych kierunkach.

Adams - jak większość mężczyzn w jego wieku - był zażartym konserwatystą i przeciwnikiem tego "unowocześnienia" kobiet. Jednak o dziwo Pani Williams wywarła na nim pozytywne wrażenie. Udzieliła mu dosyć sporo cennych informacji i trochę lepiej nakreśliła charakter Gormana. "Co ta kobieta w nim widzi" - pomyślał ze zdumieniem.

Po pożegnaniu się z nią, ruszył na przystanek, skąd pojechać miał do Shawford. Miał zamiar podzielić się z resztą "detektywów" zdobytymi informacjami. Wprawdzie nie było tego dużo, ale podczas rozmowy z Gormanem przyszła mu do głowy pewna teoria, którą chciał sprawdzić w Shawford. Miał nadzieje również, że przez ten czas Hem nie wpakował się w żadne kłopoty...
 
Hazard jest offline