Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2005, 11:55   #17
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Co i tak da magowi cenną rundę, akurat pozwoli mu cofnąc sie 5-cio stopowcem i rzucić czar bez oportuna..
Nie pozwoli, bo lustrzane odbicia pójdą wraz z nim, a woj. dostanie okazyjny (nawet jeśli nie trafi maga, to zdejmie kolejne lustrzańce...)

Ponadto nie należy zakładać, że skoro wojownik ma popr. I, to mag ją bedzie miał, bo mag bierze ją na innym poziomie niż wojownik - zazwyczaj...

Co do tych 20 INT, to kwestia tego jak robicie postaci.

A nawet jeśli masz ST czaru 18 - paladyn może mieć +9 na wolę na I poziomie... (bez atutów)... :P

Cytat:
Można by tak zrobić, ale po co ? jedna walka nie jest wyznacznikiem czy klasa jest dobra czy nie A spekulacje są dobre.
Spekulacje są w naszej sytuacji czysto teoretyczne, nie poparte statystycznymi obliczeniami, bo żeden z naas nie ma gotowej postaci... Stąd pojedynek jest doskonałym rozwiązniem (miałem go zaproponować, ale chwilowo, nie mam czasu na tyle - za +/- dwa tygodnie???). Poza tym kto powiedział, że mamy stoczyć tylko jedną walkę?! Czemu nie 3? Albo więcej?!

[ Dodano: 2005-03-15, 12:40 ]
Byłbym zapomniał - i zapomniałem - mag ma atuty tworzenia przedmiotów, a wojownik atuty używania broni - ja naatomiast mówię, o dytuacji gdy mag nie ma tych przedmiotów a wojownik broni... Więc to nie jest wcale tak, że magowi odbieramy zdolności... Poza tym nie musisz brać atutów tworzenia przedmiotów...

Mam na myśli sytuację, kiedy mag z klasą waleczną wyskakują na gołe klaty... Mag ma magię (niech będzie, że ma księgę) a wojownik pięści, wyszkolenie itp... Postać czarodzieja sama w sobie jest kiepściunia... Poza tym mówisz, że mag ma scrolle i inne, ok a wojownik będzie miał za to więcej przedmiotów magicznych innej maści (chroniących przed magią) bo suma summarum, majątek naa tym samym poziomie mają taki sam...
 
Hood jest offline