Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2015, 22:48   #33
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
Hem spojrzał na kobiety z udawanym oburzeniem.
- Być w Shawford Hindus, to móc być i Murzyn. Co ja móc wam powiedzieć? Chcieć pomóc, być czujnym, mówić co widzieć, a wy mnie oskarżać o coś złego? Dlatego że ja mieć inny kolor skóra? O to chodzić? Czy ja źle sprzątać? Jedzenie złe? O co chodzi? - Hem miał nadzieję że kobiety dadzą się złapać na gadkę o rasizmie - Zawsze zwalać wina na obcokrajowiec? Ja być obywatel brytyjski i mieć takie same prawa jak wy. Należeć mi się szacunek, a jak nie to ja chcieć zapłata za dzień pracy i iść szukać robota dalej!
Nastolatek czuł że działał zbyt szybko i nieprzemyślanie i powoli zaczął się sam pogrążać.Tak bardzo chciał się wykazać, że przestał działać z właściwym dla siebie spokojem. Czuł potrzebę działania, podjęcia ryzyka. Czyżby wszedł w ten wiek w którym popełnia się błedy, okres burzy i naporu przed którym ostrzegał go jego wuj? Miał nadzieję że uda mu się z tego wszystkiego jakoś wykręcić.
Ta stara kobieta jest przenikliwa. Może to ona jest w to zamieszana?
Zszedł na dół i zaczął pakować swoje rzeczy.
Miał nadzieje że Abrams szybko się tu zjawi i mu pomoże.
 
Halfdan jest offline