Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2015, 21:23   #331
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
 Dyskusja:


Cytat:
Przy tej akcji to muszę wspomnieć, że po tym jak Felix podprowadził Lothara na krawędź dachu, czekałem co napiszesz. Dla dalszych akcji, przecież było ważne czy i co powie Lothar oraz jak na to zareagują ludzie... A tu Waighstill wyważa drzwi. Muszę przyznać, że taki numer wprawił mnie w lekką konsternację.
To jest kwestia czasu. Zakładam że wszyscy pomagali ci w robieniu dziury i ewakuacji, później Felix wyprowadził Lothara na dach a Marwald rozwalił drzwi. Można by się kłócić co kto zrobił pierwszy albo zrobić tak jak ja zrobiłem. Wilk syty i owca cała. Czas na odpis to dwa dni, nie mogę przecież (aż tak bardzo) faworyzować osób które piszą częściej bo mają więcej czasu. Osoby odpisujące rzadziej nigdy nie zdążyłyby zrobić niczego sensownego bo zawsze ktoś wcześniej by zdążył odpisać kilka razy i popchnąć fabułe do przodu.

Fakt, może źle zrobiłem dając posta o tym że udało ci się zrobić dziurę w dachu i możesz przez nia wyjść. A albo inaczej, źle że nie napisałem że nie jest to następna tura (bo Edgar jeszcze nie odpisał), tylko taka informacja poboczna.

Czy może chciałbyś jeszcze coś dodać?

Cytat:
W wypadku tego typu zagrań to możemy się umówić, że tam, gdzie nie ma pomysłu na deklarację piszemy w komentarzach pass. Może przy tej okazji warto jakoś przemyśleć kwestię używania doca?

Też o tym myślałem. Możemy ten "pass" przyjąć jako zasadę, kto chce to pisze kto nie to nie. Jeśli nikt nie będzie chciał to edytuje posta i piszę dalej. Co do gdocka to tak jak mówiłem, teraz nie mam tyle czasu, poza tym Jaszczomb również, co wykluczyło by go z najważniejszych części sesji bo pewnie tylko takie rozgrywalibyśmy na gdocku.
Chyba że miałeś coś innego na myśli pisząc o gdocku.

 Do sesji:


Póki co ustaliliście że wybieracie miejsce na nocleg, okopujecie się zbieracie drewno i rozpalacie ogień. Pozostaje kilka kwestii:

- Miejsce na obóz, może jeszcze jakieś propozycje oprócz "gór i dolin"?
- Spanie. Wszyscy oprócz Marwalda mają namioty, które może i są jednoosobowe ale od biedy..
- Było coś o wartach. Możemy ugadać to tutaj albo w sesji. Ktoś się zgłasza na pierwszą?
- Dalsza droga - to najważniejsze. Do pewnego miejsca sprawa była prosta, góry centralnie za plecami i naprzód. Teraz mamy rzekę która trzeba przekroczyć, tylko w którym miejscu i jak? Mostem czy kombinowanie aby było bliżej? ( Jak będę wiedział to wcześniej to przewinę poranek i zwijanie obozu i od razu przejdę dalej)
- Jedzenie. Rozumiem że spożywacie po porcji?
- Max, twój pies. Nakarmisz go czy puścisz samopas zeby sobie cos znalazł?

Ustalmy co finalnie jak to wszystko robicie., może być tylko w komentarzach. Mój następny post bedzie jak już wszystko będzie gotowe.
 
Dekline jest offline