Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2015, 18:08   #99
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Specter był bliski zdecydowania. Arasaka zdecydowanie bardziej go przekonywała, choć w rozwiązywaniu tej ciemnej sprawy zawsze mógł spotkać cyborga innego od Cindy, ale równie zabójczego. Mimo wszystko domatorski karabinek wydawał się zbytnio przesterowany i do tego nielegalny. I tak podpadł bossowi do cna.

-Ta Arasaka, jaką ma pojemność magazynka?- powiedział z profesjonalnym skupieniem Specter- I czy dało by się włożyć do niego coś przeciwpancernego. Zawsze na akcjach nosiłem zapas AP, ale nie wiem czy ten karabinek jest do tego dostosowany. W ostateczności mogę go nieco rozpruć jeśli w cenę będzie wchodziło moje życie lub jakaś mechaniczna suka- stwierdził beznamiętnie i pomacał zarośniętą brodę.
 
Pinn jest offline