Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2015, 18:39   #100
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- 60 pestek na standardzie. Mam też przedłużone magazynki na 90 i 120. Tylko wiesz, że podobnie jak AP'eki to już jest nielegal...? Chyba, że załatwisz sobie licencję. Przy Twojej obecnej robocie to chyba nie problem, co? - spytał Harry, sięgając pod stół i wyciągając spod niego firmową walizkę na broń.
- Chcesz mieć to na stówę bez przypału? To musisz mi się w kilku miejscach podpisać... - roześmiał się - Moja oficjalna firma sprzedaje pięć spluw na miesiąc, jak mam dobry czas. Dołożysz się do utrzymania tej fikcji...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline