Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2015, 11:33   #11
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Łowca jest w D&D 4.0 ale przyjmując mechanikę rzeczywiście powinien być to prawdopodobnie drugi tropiciel. Przynajmniej taki był zamysł. Jeden pójdzie drogą mieczy, a drugi drogą łucznictwa.
Nie pamiętam w którym podręczniku ale być może pomyliłem nazwy. Chodziło swordmage - jest taka klasa w D&D.
Myślałem co prawda o czarodzieju, który by się wyspecjalizował w magii bitewnej lub zadającej dużo obrażeń, ale rzadko kto takim czyś chce grać.
Jak zaznaczyłem wszystko w tych kwestiach jest jeszcze modyfikacji dlatego zachęcałem do dyskusji i podrzucania pomysłów.
Gdy znajdzie się tylu chętnych, że będzie i swordmage i nazwijmy go potocznie szerzący na prawo i lewo "mag bitewny" to jestem nawet skłony zmodyfikować historię i dodać jeszcze jeden Przedmiot Przymierza.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline