Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2005, 14:08   #20
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
To teraz załóżmy, że waleczny atakuje z ukradka... Czarodziej nie ma szans. Obie te sytuacje są jednakowo skrajne...

Poza tym, nie wiesz, czy masz aż tyle racji, bo czary też mają zasięg, a niewiele ma zasięg 100m... Poza tym nago biegasz bodajże 4x bazowa szybkość (jak nie 5x), zatem w drugiej turze bijesz wroga...

Co więcej nikt nie powiedział, że postać waleczna nie może rzucać kamieniami (bo skoro mag ma księgę, to bojownik może chociaż mieć kamień (jeśli jest dystansowcem), co?), a to już zrobi duże kuku...

[ Dodano: 2005-03-15, 14:16 ]
Cytat:
5 stopowiec nie wywołuje oportunów, przykro mi, mag wycofuje się bezpiecznie i rzuca czar.
Przykro mi, ale jeśli wychodzisz ze strefy zagorżenia, powoduje, żebyś opuszczał ją nie wiem jak (poza teleportacją chyba).

Cytat:
Zapytam tylko, czy wyzywasz mnie na pojedynek ?
Jeśli ma kłopoty z klarownym wyrażanem myśli to przepraszam. Tak, ale za około 2 tygodnie, ok?

Cytat:
To wojownik niestety przegrywa, cóż, mag to klasa potężna i uwarza tak bardzo wielu ludzi, to co prawisz o tym ze mag to kupa to tylko twoje zdanie.
Fakt, że Ty nie spotkałeś ludzi, którzy mówiliby co innego niż Ty nie uprawnia Cię do stwierdzania, że to TYLKO moje zdanie, bo akurat ja znam bardzo wielu ludzi, którzy jeszcze skrajniej wyrażają się o słabości magów (nie licząc takich przegięć (w drugą z kolei stronę jak spellfire wielder czy coś...).

Cytat:
Poza tym może rozważmy przydatnś maga w innych sytuacjach, mag może z powodzeniem zastąpić każdego (prawie) jeśli chodzi o zdolności,
Ależ oczywiście... Tyle, że zawsze kosztem czegoś... Poza tym nie zastąpi każdego, a inni też mogą zastąpić maga, nawet łotr, który jest niemagiczną klasą... ;(

Cytat:
poza tym mag ma identyfikację, bardzo potrzebny czar, poza tym, nie oszukujmy się, gdyby nie oni ie było by tylu klamotów magicznych
Identyfikować można na różne sposoby i nie tylko mag to potrafi...
A klamoty może tworzyć każda czarująca jakkolwiek postać... Nawet tropiciel...
(zauważ że w zasadach napisano CZAROWNIK, nie czarodziej, a przedmioty o naturze magii obajwionej tworzą przecież nie czarownicy wtajemniczeń, prawda??)
 
Hood jest offline