Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2015, 12:20   #15
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Wygląda jednak, że wystartuje najpierw sesja dla początkujących, ale bez obaw - będzie to preludium (głównie lokacyjne) do kolejnej.

Na pewno nie w wesołych klimatach Viseny, przykro mi (jak już mówiłam - sami byliście sobie "winni" że tak super wyszła ), raczej dungeon crawl, z elementami sandboxa może...

Chodzi mi po głowie koncept sesji na zasadzie "gildii najemników" - czyli seria dłuższych lub którszych misji, powiązanych ze sobą (lub nie), a w międzyczasie normalne życie postaci - przynajmniej taki koncept mi wyszedł z Waszych odpowiedzi. Żeby nie było nudno można by nawet wziąć więcej graczy (np. 10 osób), którzy tworzyliby mieszane ekipy do rożnych zadań - grali by ci, kórzy mają czas, reszta odpoczywała i tak na zmianę. Oczywiście to tylko teoria; zweryfikuje się w swoim czasie (najpewniej po wakacjach).
 
Sayane jest offline