Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2007, 18:58   #18
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Do sali ni to wszedł ni to wtoczył się ni to wpełzł zapijaczony człowieczek. Spojrzawszy swymi kaprawymi oczkami dojrzał 5 osób pochłoniętych jakąś dysputą. Zataczającym się krokiem spróbował się do nich zbliżyć, lecz po nie udanej próbie zachowania pionu zrejterował. Na jego szczęście w miejscu gdzie się położył, znaczy upadł, leżał już drugi jemu podobny.

- Jasiu Wędrowniczek.

- Mietek Żul.

- O czym gadają?

- Myślałem, że o grze... ale się chyba pomyliłem...

- Taaaa... ?

- Ta. Oni gadają o NGE....

- A co to?

- Nie wiem... Jakaś tajna technologia chyba. Amerykaniec wymyślił.

-Ahaaaaa


Mietek i Jasiu nadstawili ucha w końcu za Bieruta za wieści o amerykanach nieźle płacili.

- Jarzysz coś?

- Nie... Ty oni muszą gadać o jakieś technologii NASA.

- Ty to dzwonim na Moskwę! Za cysternę wódki ich sprzedamy!


Mietek i Jasiu jak postanowili tak spróbowali zrobić. Zataczając się w każdym możliwym a nawet i niemożliwym kierunku skierowali się do drzwi. Gdy wyszli zza drzwi kamera się obróciła ukazując niecodzienny widok. Gruby facet w różowej kiecce z krepinową różową spódniczką tępym wzrokiem gapi się wprost w środek kamery.

- Objaśnienie. Uporczywe i natarczywe skłanianie kogokolwiek do czegokolwiek może wywołać nieprzewidziane skutki. Zalecamy ostrożności. I nie gadanie o smarowaniu kanapki jak by była to R.T.N.
(Rakietowa Technologia NASA)


Przyjmując pozę łabędzie grubas oddala się w stronę zachodzącego słońca. Skąd zachodzące słońce w pomieszczeniu w dodatku w samo południe wie tylko Bóg i MG. Uwagę przykuwa jedyny czarny element. Baletki sadomasochistyczne z piękną aluminiową kłódeczką. (Model sado-maso Dominant)

Kolejny obrót kamery i widzimy Anglika ubranego w tweedowy garniturek z końca ubiegłego trendu. Anglik ostentacyjnym krokiem zaczyna isci do przodu alejką w parku.

- Naturalną potrzebą człowieka zdawałoby się być wytwarzanie przeróżnych dziwnych teorii kompletnie mu nie potrzebnych. Przykładem może tego być Teoria GNS, która w dość dziwny sposób dzieli graczy, podczas gdy najprostszy podział otrzymujemy po zadaniu Pytania. Czy lubię grać z danym graczem? Odpowiedzi na to pytanie powinna być jedyny wyznacznikiem dzielącym graczy wszelakiej płci nacji i wyznania Greko katolickiego. Inną ciekawą teorią jest Teoria że kanapka spada zawsze posmarowaną stroną doooooooooooo ....

Jeden nie uważny krok po polskim parku i Anglik wpada do studzienki kanalizacyjnej z której „ktoś” zabrał wieko. Kamera dokonuje kolejnego obrotu. Znana już para mend i pasożytów społecznych dźwiga dość ciężki metalowy krążek w stronę złomowca.

- Jasiek ale jesteś pewien że nie chcieli kupić tej technologii Amerykańców?

- Jak się ludzie do ciebie śmieją przez dobre pięć minut zagranicznej rozmowy telefonicznej na ich koszt to chyba na pewno prawie zdecydowanie nie chcą.

- Aha... A Jasiek?

- Tak Mietek?

- Pewnyś, że nikt nie wpadnie do tej studzienki?

- A jasne! Skoro myśmy ją dojrzeli to inni także to zrobią.

- Racja.


Mietek i Jasiek oddalają się w stronę wschodzącego biznesu jakim jest skup metali wszelakich. Kamera wraca na poprzednie miejsce. Wystająca głowa Anglika z studzienki kanalizacyjnej.

- Drodzy państwo pamiętajcie że jeżeli ktoś nie wypowiada się na jakiś temat to pewnikiem stwierdza że nic konstruktywnego do tematu by nie dodał. Zatem nie spamujcie jego skrzynki na Prywatne wiadomości, bo pewnikiem nic sensownego z tego tytułu nie napisze a będziecie mieli stek przedziwnych bzdur do przejrzeniaaaaaaaaaa.....

Kamera obraca się po raz kolejny. Mietek i Jasiek w radosnych humorach oddalają się w bliżej nie sprecyzowaną stronę.

KONIEC

Objaśnienie w miarę sensowne:
Nie miałem zamiaru w ogóle się tu wypowiadać gdyż uważam, że owa teoria GNS jest mi do szczęścia nie potrzebna. Z kolei rozmawianie o niej kojarzy mi się z rozmową o Krojeniu chleba jak by to była Tajna technologia NASA. Rozumiałem też i nadal rozumiem, że innym owa teoria coś dała i chcą się tym podzielić z innymi. Związku z tym powtarzam chciałem siedzieć cicho i nie przeszkadzać w wymianie zdań, poglądów. Wiedziałem też, że mój post można by było streścić w słowach:
Nie rozumiem. Nie chce o tym mówić.
I chodź bym nie wiem, w jakie słowa to ubrał byłby to czysty SPAM i psucie zabawy/humoru czy też odbieranie chęci wypowiedzenia się innym.
Więc chciałem się KULTÓRALNIE NIE WYPOWIADAĆ!!!
I NIE PSUĆ WAM ZABAWY!!!!!!!
DARKEN CZY TO TAK CIĘŻKO ZROZUMIEĆ?
JAK SIĘ NIE ODZYWAJĄ TO ZNACZY ZE MAJĄ JAKIŚ POWÓD!!!
A SPAMOWANIE PRYWATNYMI WIADOMOŚCIAMI JEST PRZYNAJMNIEJ NIEMIŁE I CHAMSKIE!!!!!
I! TAK! MUSIAŁEM TO DAĆ TUTAJ!!!
ORAZ! TAK! CHCIAŁEM BY TO WSZYSCY PRZECZYTALI!!!

Wszelkie podobieństwo do osób żyjących lub martwych było zamierzone.
Sarkazm i ironia własna.
Motywacja do napisania posta Darken.
Inspiracja do napisania posta Darken.

Wszelkie uwagi na temat SPAMU i braku sensu składu i nieprzeczytalności danego posta proszę kierować tutaj.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho

Ostatnio edytowane przez Bortasz : 30-03-2007 o 21:49.
Bortasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem