Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2015, 15:05   #15
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
Ciekawe czy Rifarf lubi być nazywany Szalonym? Może się o tym przekonamy? Odprowadzicie mnie pod samą bramę jego siedziby? - zapytał z ironią – Męczycie mnie. Nie jesteście strażnikami dróg, tylko zwykłymi oszustami próbującymi wyłudzić myto z podróżnych. Nie macie dokumentów, żadnego żelaznego listu, nic. Tak więc ode mnie – przybliżył głowę – NICNIEDOSTANIECIE! - zaśmiał się głośno.

- Nie mam ze sobą kosztowności, nie mam magicznych przedmiotów. Atakując mnie nic nie zyskacie, możecie tylko stracić. Zresztą nawet jakby udało wam się zabić mnie, BLITZA NOŻOMIOTA, ostatniego ORKA HURAGANU, to jak zamierzacie zabić mojego konia? Mieczem potniecie metal? Wierzcie mi, mój rumak potrafi powalić krowę jednym kopniakiem! Jest od was szybszy, silniejszy i nie jesteście w stanie nic mu zrobić, ani przed nim uciec- miał nadzieję że dostatecznie nastraszył gówniarzy – A teraz zejdźcie mi z drogi i idźcie stroić sobie żarty gdzie indziej.
Błysk ruszył do przodu, zaś ork obrócił się tyłem do kierunku jazdy, mając ręce przy swoich nożach. Liczył na to że samozwańczy strażnicy dróg nie zrobią nic głupiego, szkoda by było tak młodych ludzi.
 
Halfdan jest offline