Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2015, 21:01   #20
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Pomysł z najemnikami przypadł mi do gustu. W sumie już go przerabiałem (chociaż w nieco innej formie - u mnie nie było to osią fabuły, a raczej tłem przygody) i moim graczom też się spodobał (tylko sesja została wstrzymana ze względu na mój brak czasu). Poza tym... w końcu będę mógł pograć kompletnie pozbawionym skrupułów bydlakiem, który łączy przyjemności (zabijanie, kasa...) z pożytecznym (wykonywanie zleceń dla nękanych przez gobliny i inne tałatajstwo farmerów) - i nie będę mieć wyrzutów, że moja postać nie ma głębi jak Rów Mariański.

Say to marka sama w sobie, a do tego chęci do wspólnej zabawy wyrażają TomaszJ, Komtur, Płomień i Autumm, więc jeśli o mnie chodzi to masz mój topór (czy czym tam będę walczyć...).
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 10-03-2015 o 21:03.
Warlock jest offline