Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2007, 22:23   #19
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Dziękuje Bortaszu za twoje zdanie na ten temat. Wbrew pozorom twoje zdanie się liczy dla mnie, ponieważ spam był posłany do ok. 25 wybranych osób, których zdania chciałem poznać. Nawet jeżeli są podobne do twojego.

Gratuluje posta :P, widać że włożyłeś w niego dużo energii i świetnie obrazuje on podejście wielu osób do tematu. Ułatwiłeś im robotę, wszyscy mogą powołać się na twój post. (Troszeczkę ironii, ale nie mam Ci za złe tego postu Bortasz, twoja reakcja była spodziewana po troszku)

Nie przeproszę za wysłanie wiadomości, a warny czy bana zniosę z pokorą. Takie życie. A teraz merytoryczna część:
Ta akcja miała na celu
a)rozruszania nieco forum
b)pokazania wam w aktywny sposób, jak czują się osoby, które grają inaczej i gdy o tym mówią są bombardowane setkami rad typu (polecam forum.polter.pl , dział rpg ogólne).
Nie, nie twierdze że jestem jakąś ofiarą. To była by kompletna bzdura, ponieważ wszystkie osoby które się tutaj wypowiedziały, nie kazały mi się zamknąć i słuchać jak gra się na prawdę. +1 dla nich wszystkich.

Jedyny problem, to brak dystansu, ale ja święty też nie jestem.

Dobra a teraz post: homeosapiens
Cytat:
Są różnie gliniarze. I iektórzy z nich mają dużo bliżej do czerni.
Ale jeżeli ustalimy że gramy tymi dobrymi na samym początku gry? W sumie ta kwestia nie jest aż taka ważna dla tego tematu.

Cytat:
Nie tyle nie obchodzi co reszta robi, tylko co reszta myśli. Na mowę i działania raczej reaguje. Po prostu nie lubię opisów przeżyć wewnętrzych-robię je tylko(głupio się przyznać, ale to prawda) dla PDków
Chciałbym wierzyć, że poruszyłeś tutaj głębszy temat pt. "Za co nagradzać graczy albo za co postać ma się rozwijać".
Można to robić na dwa przypadki:
Można nadal grać, tak że dostajesz pdki za coś czego nie lubisz, ale robisz to by wydać je na coś, co cię zadowoli.
Możesz powiedzieć: Słuchajcie, a nie możemy zgrać taki i tak, że wewnętrzne przemiany nie będą podlegały ocenie?

Cytat:
Przesadzasz. Chodzi tylko o to, żeby nie wszystko było robione pod graczy. Jeżeli zachowujesz się racjonalnie to nie musisz cierpieć, też może być fajnie(cytując twoje słowa).
Ironizowałem :P. Zwróciłem po prostu uwagę na fakt, dlaczego mechanika ma być podzielona na real i dla graczy? Mechanika to narzędzie, które powinni polubić inni uczestnicy zabawy. Ale to nie przymus w stylu "Masz i kochaj to" ale dobrowolny wybór wszystkich graczy.

Cytat:
Pisząć to miałem na myślie DnD i konkretną drużynę, w której nie chodziło bynajmniej o odgrywanie samobójcy. Zresztą, żadko się tacy zdarzają.
Ok, akurat w przypadku DnD nie będzie takiego problemu, masz rację.
Ok, moje uogólnienie
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem