Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 14:36   #40
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
@-2-
Ja was wszystkich kur....cze pogodzę. Niech przyszły mg wypowie się i tyle.
Skoro nie podoba ci się pomysł tego żeby grał mag razem z Tobą, to nie graj, proste. To co mówisz, jak dla mnie dotyczy się powergamingu. Wiem, są tacy dla których tylko i wyłącznie to się liczy (sam z reala znam taki jeden przypadek), ale szczerze wątpię, i wierzę, że większość tutaj zainteresowanych woli dobrą zabawę poprzez wczucie się, rolplay itp. ponad rozwaleniem wszystkiego i wszystkich.
Np. z tych postaci które mi chodzą po głowie tylko wilk byłby w walce naprawdę przydatny, reszta ledwo by się umiała bronić (czyt. maks 2 kropka w bójkach, a tylko dwie postacie z bronią palną, i to tylko na 1, reszta na 0), tak samo wbrew pozorom w szpiegowaniu, zdobywaniu informacji czy coś, ja lubię postacie "ubierać w smaczki", typu nie przydatne do niczego hobby.
Jeszcze raz mówię, niech mg rozsądzi jakie kolwiek wątpliwości.
 
Raist2 jest offline