Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2015, 20:33   #8
Iakovich
 
Iakovich's Avatar
 
Reputacja: 1 Iakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skał
Wielkie targowisko to jest to to tam się wszystko da znaleść i to tam znalazł smaki i zapachy młodości
"Gotrykson Warrek, na Sigmara Młotodzierżcę i Grunniego kowala Młotów. Co porabiasz tak daleko od naszego wspólnego grodu." Podszedłem do znajomego z młodych lat i uściskałem serdecznie. -" Powiedz czy moje nozdża się mylą czy czuję tu 23 miesięcznego Bugmana."
-"Wyczuwasz Bugmana dobrze ale za mało go jeszcze wypiłeś by miesiące mu liczyć. Jak dla ciebie to i antałek trzy latka poszukam, jak dla innych to szczeniackiego dostaniesz."
-" Trzylatka zostaw na lepsze czasy ale beczułkę szczeniaka wezmę. Koledze w fachu potomek się rodzi." Drapiąć sie po brodzie -" Tak załkiem z innej kopalni masz jakiś wolnych co chcieli by na służbę do Inkwizycji? Pod moją komendę ma sie rozumieć"
 
__________________
" Blood blood for the BLOOD GOD"

" Jack ty znowu w mieście?? Księżna już wie??... rok minął i chyba wszyscy zapomnieli już o wieżowcu "
Iakovich jest offline