Wątek: Narrenturm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2015, 16:15   #84
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dziadek Zielarz, dzięki za odpowiedź.
Tłumaczę i objaśniam, otóż:
- nie koniecznie oczekuję wypasionych i obszernych postów, to nie tak. Aby czegoś takiego oczekiwać sam bym musiał takie pisać, oraz na samym początku zaznaczyć, że tego oczekuję jako MG. Jednego co mi brakuje to bardziej rozszerzonych deklaracji, wolę mieć dokładnie podane jak BG się zachowuje, co i jak robi, tak abym w moim poście mógł sie oprzeć o te właśnie poczynania. Sprawy codzienne wystarczy zaznaczyć w poście jednym zdaniem, nie trzeba tego rozpisywać chyba że jest na to ochota gracza.
I tak, jeśli np: karawana, która mijacie jest obojętna Jaromirowi to choć jednym zdaniem bym prosił by to zaznaczyć. To właśnie wiele powie o nim. Nie musisz w każdym poście pisać o swoim głównym celu, jednak jeśli pojawią się z tym związane informacje to warto by było coś takiego uwzględnić w poście.

Cytat:
"moja postać nie jest tym zainteresowana, idzie dalej"
- Ja to rozumiem, że komuś może być coś zupełnie obojętne i jak najbardziej wasze postacie mogą szastać swoją bezinteresownością na prawo i lewo. Wystarczy to zaznaczyć w poście (wiem w przypadku Kunza dokładnie to zaznaczyłeś).

Cytat:
Widzę, że po prostu więcej frajdy sprawia Ci, Manji, przeczytanie czegoś nowego pojawiającego się w poście, niż ujrzenie czegoś w docu
To na pewno i cieszy mnie, że zadajesz sobie trud aby nie był to goły dialog. Tekst, nad którym wspólnie siedzę z graczem, gdy jest wstawiony z gdoka na li jako post pozostawia pewien niedosyt. Nie ma wiele w takim poście o tym co się wydarzyło, a jedynie dialog i co dzieje się podczas dialogu. Możliwe, że trasa z karczmy przez szlak, bagna aż w końcu poprzez parowy do czarownic nie wywarła wrażenia na Jaromirze, że była nudna jak flaki z olejem. Ale idąc kilka dni można by choćby jednym zdaniem podsumować każdy z nich. Uważam, że takie podsumowanie dnia uchyliłoby rąbka tajemnicy kim jest dany gracz. Można także przedstawić jakąś sytuację którą najbardziej zapamiętała postać, co kolwiek. Jednak ja jedynie do tego zachęcam.

Podsumowując:
1. Proszę o więcej deklaracji/działań, które w kilku zdaniach zostaną opisane czyli co i jak jest robione.
2. Nawet obojętne nastawienie do kogoś/czegoś ma dla mnie wartość, bo jest to punkt odniesienia.
3. Proszę pamietajmy, że to zabawa i zabawą ma pozostać.
4. Oraz zachęcam do komentowania mojego mistrzowania, w końcu to mój debiut na Li.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline