Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2015, 22:09   #527
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Armiel

- Ja siem czajnikujem na promie. Mam nadzieję, że to wystarczy by sie ukryc.

- Nadaję jednak te krótkie ostrzeżenie reszcie by wiedzieli o co kaman.

- No i skoro jestem wyłączony z akcji to się spróbuję wziąc za oczyszczenie tych logów z sondy.



@Wesoła załogo


- Mua skorzystał z okazji i siem trochę rozgadał z zapasem póki jeszcze mógł Ale generalnie myślę, że omijanie kałuż wszelakich byłoby dla nas całkiem zdrowe i rozsądne

- Z tym żywym rybolem przy pancerzu to nie wiem. Może byc jakiś mechanik pewnie. Pewnie zauważą, że go zdjeliśmy ale pewnie i tak zwalą na nasze konto. Samego płetwiaka i pancerz można by zeskanować, fotki na fb porobić itd. Może później jakoś coś się wyciągnie z tego jakieś info.

- Ogólnie myślę, że może mieć jakis identyfikator Swój - Obcy. Coś jak my mamy ten nasz GPS z promem. Może dałoby się to jakoś rozpoznać. Wydaje mi się, że albo powinien generować jakis sygnał więc może dałoby się go w ten sposób wykryć. W optycznej identyfikacji by nam to nie pomogło ale na ichnich skanach to może coś by się zamieszało. Tak to mając coś jak my czyli jak obca sygnatura to znaczy, że wroga.

- Są zgrupowani przy bramie dość gęsto to aż się prosi o jakąś obszarówkę w stylu wyrzutni czy granatnika. No ale nie wiem skąd takie wziać...

- Ogólnie mamy obecnie taktykę walki partyzanckiej. Oni są liczniejsi i podobnie uzbrojeni. Panują w powietrzu. No i wyłaczyli nam HQ w postaci promu. Spodziewają się ataku przy bramie więc dla mnie to dobry pomysł by ich tam nie atakować. Można by spróbować się przeniknąć jakoś do kompleksu. Może przykuć jakoś ich uwagę by nie wracali do środka. Ale każdy któy jest przy bramie to nie jest w środku więc warto myśle by sie rzoejrzeć. A jak to takie stare, ludzkie budynki to chyba przez jakąś dziurę dałoby się wejść. Zwłąszcza jakby Jones prowadził grupę ze swoimi wykrywaczami i maskowaniem. Ogólnie jak oni są gotowi pi x oko na walkę przy bramie do dla mnie dobry powód by tego nie robić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline