Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2015, 23:39   #13
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Cedryk, z drugiej strony patrząc czy coś w czym się nie wygrywa to gra? Poza tym skrót RPG czyli Role Play Game, to raczej "Zabawa w Odgrywanie", chociaż można i tłumaczyć "Gra w Odgrywanie". To czy to nazwiesz grą, czy zabawa to mniejsza z tym, dla mnie "gra" w tym przypadku to nazewnictwo potoczne, bardziej wg. mnie pasuje właśnie zabawa ale dziwnie brzmi trochę.

Eryk, ja to pisałem naprawdę w momencie kiedy już mię "szlak" jasny trafiał, bo nie pierwszy raz miałem z tym zjawiskiem do czynienia. I naprawdę, to nie było pisane do kogoś konkretnego, i nie miało na celu urażenie go. Gdybym chciał kogoś urazić, i to publicznie, napisał bym wprost: "Ty (nick) jesteś de..lem, naucz się w końcu prostych rzeczy, nie musisz znać specyfikacji podzespołów pilota, tylko zapamiętaj proste rzeczy" mniej więcej. Nie było to też pisane o osobach nowych całkiem w świecie RPG, tylko takie które właśnie co najmniej już mają tych kilka sesji za sobą.

Zapamiętanie po 10 sesji, że bierzesz daną kość i dodajesz przy danej sytuacji daną cechę lub umiejętność samo powinno wejść do głowy, chcąc nie chcąc. Jak inaczej nazwać taką osobę?
 
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem