Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2015, 12:05   #16
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Eryk. Napisałem to też po rozmowie w realu ze znajomym, wcale nie na temat tego forum tylko na temat sesji w których braliśmy udział przez komunikator, i to mnie głównie sprowokowało do napisania tego tematu. Jeśli ciebie uraziłem tym, to naprawdę przepraszam, nie miałem takiego zamiaru. Czasem nazywanie rzeczy w bardziej dosadny sposób może komuś przeszkadzać, ale czy nazywając gó..o, kupą zmienia to tą rzecz? I nie napisałem że są debilami, głupkami, tylko że nie mogę pojąć, nie wiem czy są tacy a tacy. To wg ciebie jak miałem inaczej nazwać to zjawisko? I chciałem tylko poznać zdanie innych, czy też to zauważyli? Jak to właśnie inaczej można nazwać? O to mi chodziło w tym temacie, nie o obrażanie kogoś. Nie uważam też że każdy policjant to bezmózgi idiota.

Cedryk. Dobra spoko, wg ciebie to jest gra, ja to szanuję, nie zmuszam cię do zmiany zdania na ten temat, po prostu wg mnie gra jest wtedy kiedy są zwycięzcy, nagrody chociażby w postaci gratulacji i uścisku dłoni, no i przegrani. A w przypadku RPG głównie chodzi o zabawę, nie ma tutaj zwycięzców ani przegranych (nie licząc przegranej potyczki bo to już co innego), zasady są tylko po to żeby było wiadomo jak coś rozwiązać. Takie jest moje zdanie i ja tak to widzę. Jeśli ktoś uważa inaczej, nie bronię, każdy ma prawo do swej opinii.
 
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem