Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2015, 14:09   #50
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Shemita parsknął
- A tak, piastaki. Jeden taki mi to zrobił, a właściwie jego baba, półishvalka - wskazał na zranioną rękę - Mądry inaczej lubi grać w karty, ale lubi też oszukiwać, niestety bardzo kiepsko mu to wychodzi. Gdy zagrał sześć asów w pokera tamtego trafiło, zaczeliśmy się razem kłócić i jakoś tak oberwałem. Tu go dopchaliśmy, a jutro z rana zabieramy. A o tobie nie słyszałem, kolejny książę jesteś?
Tymczasem Vilmund wrócił do złotej pagody. Atmosfera była wesoła i widać było, że zabawa dopiero się rozkręca. Gdy wszedł, zapowiedziano występ jakiejś nowej gwiazdy, aksamitnego tulipana. Piękna dziewczyna wyszła na scenę i zaczęła śpiewać pięknym, delikatnym głosem pieśń poruszającą serca… Vilmund uznałby ją za niewiarygodnie atrakcyjną, gdyby nie wiedział, że nazywa się kuzynem Qinxiangiem…

W apartamencie czekały na niego Cathrina i Leslie działające w tradycyjnym trybie wojny
- Mówiłam, żebyś nie wymachiwała tym żelastwem w pokoju.
- Ja practica scherma! - krzyczała dziewczyna
- [i] To nie sala treningowa tylko hotel. Zamordowałaś stolik[i] - Odgryzła się arystokratka.
Leslie zobaczyła Vilmunda i podbiegła do niego.
- [i] Pan Vilmund! Nie zapomniał pan o jutrzejszej lezione scherma? [i] Zapytała biorąc się pod bok
- O pan Askerson! Mamy dla pana łużko w sąsiednim pokoju, zostało jeszcze udko z kaczki i żeberko czy dwa
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline