Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2005, 01:33   #31
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Przecież zamieściłem link SRD to darmoe materiały do D&D 3,5 ed, pod linkiem masz wszystko.
Ooooo! O! Nie zauważyłem......... :]

Co do ostatniego fragmentu - wiesz co to interakcja? Odrobina Uranu jest absolutnie niegorźna, ale dwie odrobiny Uranu mogą już przekroczyć masę krytyczną... Podczas, gdy przyrost siły wybuchu przy ładunkach konwencjonalnych nie zmienia w postępie geometrycznym, a rzuty nie są dwa, bo jeśli koleś znajdzie się pomiędzy dwiema kulami, to nie ma dokąd uciec i tak czy siak wyłapie duuużo obrażeń... Wystarczy, że jeden z dwóch magów rzuci lot, a obaj są uratowani...

Owszem pisałem, że MAG to kupa ale "MAG" to rzeczownik w liczbie pojedynczej.

A jak już pisałem wcześniej, jeśli erraty poprawiają magów, to być może zgodzę się, że mag po erracie nie jest kupa, więc pojedynek będzie zbędny, bo jak pisałem, mag to kupa w oparciu o to co w podręcznikach...

Zatem jeśli mamy sobie udowadniać czy mag to kupa czy tort z czekolady, obstaję przy singlowej walce. A jeśli wolisz spotkać się na arenie dla czystej frajdy to może być grupowe bezeceństwo... I pewnie, że będzie ciekawsze...
 
Hood jest offline