Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2015, 15:51   #32
pppp
 
Reputacja: 1 pppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skał
Kiedy Molly stała na parkingu, Wypłosz ostrożnie zbliżył się do niej:
- Hej, Molly - głos, tak samo jak właściciel był bardzo nieśmiały - Czy... Eeee... Chciałabyś pojechać z nami do klubu? Będziemy tam chyba wszyscy i warto by było parę rzeczy ustalić w grupie. Mam już trochę nowych danych o Szczeniaku no i usprawniłem zabezpieczenia naszej willi do której dostęp dał nam Adrian. Te zamki są naprawdę niewiele warte. Zamontowałem nowe alarmy i dodałem zabezpieczenia na karty magnetyczne, KITT jest właśnie drukuje, zaraz będą gotowe. Może pojechałabyś ze mną do tego klubu? - w głosie chłopaka brzmiała szczera nadzieja - Bardzo bym się cieszył, gdybym mógł cię podwieźć... Czy coś... - skrępowany i czerwony jak burak Stevie poczekał na odpowiedź, po czym wrócił do swojej superbryki. Był gotów zawieźć każdego, kto wyraził taką chęć, do wskazanego przez Chrisa klubu.
 
pppp jest offline