Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2007, 12:55   #5
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Redone
Druga sprawa, znaleźć graczy, którzy chcą grać w ten sposób, i MG który chce sie dzielić władzą. Ja właściwie nie lubię kiedy ktoś wkracza na mój teren kiedy jestem MG.
Wiesz, to nie jest kolejne przykazanie do którego trzeba się zastosować. Propozycje mają to do siebie, że mogą zostać odrzucone.

Cytat:
Napisał Redone
Głównym problemem będzie ustalenie granic - kto, kiedy, dlaczego i co opisuje. Żeby potem w trakcie sesji nie wynikła kłótnia: ale to ja chcę to opisać!
Cóż, na pewno trzeba solidnie to przegadać przed sesją, nie ma innego wyboru po prostu. Zresztą jeżeli wyraźnie będzie powiedziane: Ja zrobię dzielnicę portową, straż miejską oraz kapitana portu, to chyba unikniemy niedopowiedzeń.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem