Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2015, 20:19   #210
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Prawdę mówiąc, ja w ogóle nie czuję tu tego "ciężkiego klimatu" o którym mówicie... czy coś ze mną jest nie tak? Dla mnie ta sesja ma wybitnie groteskowy rys, coś w stylu radosnej nap... w tropikalnych klimatach. Ot, takie Far Cry, Just Cause czy Uncharted (albo Black Lagoon) - akcja, piękne krajobrazy, gorące kobiety, wielkie spluwy i wszystko zarysowane grubą, wręcz komediową kresą (vide opis ruchu oporu jako bandy "turystów" czy przedstawienie El P. niczym Złego z filmów o Bondzie )

Ale to tylko moje, subkiektywne zdanie.

PS: Nie chcę zmuszać nikogo do gry - w tym mistrza. Skoro Szakal sam nie czuje się ok z tą sesją, to najwet najszczerszy zapał graczy nie pomoże. Chciałabym jednak obietnicy... że jeśli zwijamy grę, to MG zrobi kolejną sesję z tą ekipą graczy (może nawet większą) w innych, bardziej pasujących klimatach. Zawsze chciałam pograć jako zła korpokurwa biorąca udział w rozgrywce o władzę nad światem, czy zdeprawowana zabójczyni mafii w CP'kowych klimatach. A Sekal w takich sesjach w stylu "thrillera akcji" jest po prostu mistrzowski - i nie chcę tracić okazji , stąd wola kontynuacji.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 31-03-2015 o 20:28.
Autumm jest offline