Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2015, 15:57   #275
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Airyd przez całą gadaninę Nys z Erykiem silił się, aby tylko nie zacząć przewracać oczami. Szlachcianka z reguły funkcjonowała na "wkurzającym" i "bardzo wkurzającym trybie". Tym razem musiała się jeszcze pousprawiedliwiać...

- Nie podoba mi się entuzjazm Nys... - kwitował Airyd jak tylko szlachcianka sobie poszła. - Tak samo jak to, że przyprawiła mnie o dyshonor złodziejski. Bowiem jak Kires powtarzał - po pierwsze złodziej nie okrada swojej drużyny, domu ani terenu. Po drugie - to hańba złodziejowi dać się okraść. Co z tego, że byłem nieprzytomny czy spałem. Dlatego moja mała prośba - w miarę możliwości nie mówcie Kiresowi, że się dałem okraść.
Mniejsza o sam dyshonor jako taki ogólnie. Ten facet mnie zabije,.... śmiechem. A bardzo uszczypliwy jest... No i kiedy wyszedłem na swoje, na obcym terenie.
Może jako zadośćuczynienie damy te Nys różdżkę, a resztę się gwizdnie. Takie ironiczne rozwiązanie. Pasuje?
- zacisnął bojowo pięść.

Później przyszło im odwiązywać na noc Pana Muffinka. Trzeba było przyznać, że derro gotował nieźle.
 
Guren jest offline