Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2015, 16:04   #40
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
No ale nie chodzi mi o znajomość wszystkich reguł, czy o jakiś tam tabelek. Chodzi mi konkretnie, o nie możność zapamiętania, które samo się zapamiętuje, ja nigdy się nie uczyłem zasad systemów, nie zapamiętywałem specjalnie, po prostu po 10 sesjach, na których musiałem 10 razy rzucić kostką w zestawieniu z czymś, przy tej samej akcji samo weszło do głowy. No nie mów mi że tylko ja tak mam?

Odnoszę wrażenie że źle przekazuję swoją myśl, powtórzę to już któryś raz. Czy zapamiętanie, prostej czynności, prostego zadania matematycznego (bo to jest nic innego jak proste dodawanie, nie mnożenie nawet, nie dzielenie, nie ułamki czy pierwiastki) powtarzanego po n razy, w przeciągu miesiąca jest nie wykonalne?

Nie chodzi mi o ustalenie przed sesją że trzeba to znać.

Gdybyś Ty, albo nawet jeśli nie chcesz to ktoś inny, w ciągu 2-4 godzin (średni czas sesji), rzucał za atak, cały czas jedną i tą samą kostką wciąż dodając jedną i tą samą cechę do tego, nawet przy jednej potyczce na sesje (wiem nie każda sesja ma walkę w sobie), 5-10 razy, i tak co tydzień przez miesiąc, nie zapamiętałbyś że na atak rzuca się tą konkretną kostką dodając tą konkretną cechę?
 
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem