Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2015, 22:06   #37
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Po wyjściu z zebrania

Billy był zachwycony bijatyką nawet zaczął dopingować walczących mina mu zrzedła, kiedy Chris im przerwał - Jaka szkoda, właśnie chciałem zaproponować robienie zakładów - Rzekł ze śmiechem.

- Hej, ty! Mogłabyś dać jeden klucz do chaty, którą nam dali? Bo dwa ci przecież niepotrzebne a mamy mieszkać razem, więc trzeba się podzielić. I może mogłabyś dać ten kawałek plastiku, bo nie chciałbym żebyś skoczyła na jakieś szalone zakupy, bo nam szef łby pourywa jak od razu narobimy długów - Poprosił ćpunkę.

- Ja z chęcią skorzystam z przejażdżki na dwukołowcu, bo nie lubię klatek - Stwierdził siadając na motorze kumpla Wolfa.

W klubie

- Ale fajną miejscówkę macie chłopaki! Normalnie czadowe! - Rzucił widocznie zachwycony szeroki uśmiech nie schodził mu z twarzy. Rozglądał się po sali chłonąc każdy szczegół otoczenia zachowywał się trochę "dziko" zupełnie jakby nie miał okazje gdziekolwiek wychodzić.

- To ja może lepiej bym poszedł poszukać dzieciaków? Bo raczej nie jestem zbyt reprezentacyjny ani nie wyznaje się na słodkich słówkach - Zaproponował.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 01-04-2015 o 22:09.
Brilchan jest offline