Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2015, 22:12   #12
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Kurdę, Kasquit jednak dobrze przepowiedział że skaveny będą rządzić.
A żeby nie był off topa. Na razie to tylko książki, bez jakiś podręczników względem mechaniki etc. Wiadomo jednym będzie to pasowało a innym nie. Co do zmian: cóż to jest fantasy, więc kolesie po prostu pojechali po bandzie - mieli taki kaprys, wizję świata. Komu to przypadnie do gustu a komu nie, to już inna bajka.

Czy to ludziki z GW (czy skąd tam są) czy zwykły MG [który sobie prowadzi sesję] robią "a co mi tam, zrobię totalny rozpiździaj i śmierć wszystkim" to co za różnica? Bo tutaj narzucają odgórnie jakiś "kanon". Phi. Każdy mistrzuje jak chce, a póki nie ma jakiś podręczników [jak do II edycji] to można sobie poczytać książki i albo się pośmiać, albo coś tam zaczerpnąć dla siebie.

Ja grałem raz w sesję, gdzie MG miał podobny koncept [na innym forum] i to wiele lat temu, i dla mnie to była świetna zabawa - jeśli nie jedna z lepszych.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)

Ostatnio edytowane przez Kerm : 06-09-2015 o 08:08.
valtharys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem