Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2015, 11:57   #39
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Zanim odjechali Marcusowi wydawało się że jeden z samochodów przemówił. “Fetysz?” nie które rzeczy wciąż go zadziwiają, żeby jakiś duch pozwolił się zamknąć w takiej puszce.

- Można i tak. Ja osobiście wolę “powiosłować” niż ganiać za piłką, jakiego kolwiek kształtu. - odpowiedział Chrisowi gdy Mad ich już minął.

“Molin Rogue? Widziałem gorsze rzeczy.”
- Przytulnie, nie ma co. - skomentował na wejściu lokal.

Gdy Fanny zapytał się co będzie pił, zamówił sobie piwo. Czekając na nie zapalił, rozejrzał się po sali, podszedł do jednego ze stołów i chwycił kij bilardowy. Zachowywał się jak u siebie, albo jakby był stałym bywalcem tego klubu, nie zwracając uwagi czy ktoś mu na coś pozwala, czy nie.
- Jeden z gitarzystów powinien popracować nad techniką, fałszuje z lekka, i nie trzyma się rytmu. - wypuścił dym i zaczął ustawiać bile. - To chyba nie twój zespół? - mówiąc do kotołaka nawet na chwilę nie odwrócił się w stronę pozostałych.
Po chwili dotarło do nich zamówienie, wziął łyka, i zaczął jakby nigdy nic grać sobie w bilard.

- Pieprzona polityka. Zamiast bawić się w takie gówno zdziałaliby coś. - mówił nie odrywając się od gry - Ty, duży. Jak ci jest? Siadaj na dupie i słuchaj. Działanie jest fajne, ale Chris ma rację, iść na ślepo jest bez sensu. Jak dla mnie to nasza “blondi” ma rację, uciekli bo im się znudziło ględzenie starych. Spędziłem w Caernie rok czasu, i wiem jak to jest jak ci na ręce patrzą i ciągle wszystkiego zabraniają. Przejebane.

Wziął kolejny łyk, kolejne pchnięcie bili. - Może ekspertem w internecie nie jestem, ale meil, smsów da się pozbyć. Jeśli rzeczywiście Masters maczał w tym paluchy, to mógł to wszystko sfingować żeby to wglądało na porwanie czy coś. Fuck - skomentował tak zaplanowane a nie udane pchnięcie.
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 02-04-2015 o 12:01.
Raist2 jest offline