Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2015, 14:52   #17
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Tego typu akcja była do przewidzenia. Games Workshop już od jakiegoś czasu jest na równi pochyłej. Nowi "reżyserzy" zatrudniani przez firmę mają trochę za dużo entuzjazmu, a za mało rozgarnięcia w sztuce pisarstwa i tworzenia wiarygodnej fabuły. Sama firma zaś ostatnimi czasy co i rusz wymyśla jakieś dziwaczne praktyki, które przyczyniają się do spadku zainteresowania jej produktami.

Z drugiej strony, kim ja jestem, żeby ich oceniać? W ciągu swoich lat mistrzowania przeorałem cały świat WFRP tyloma konfliktami i absurdami, że nie starczyłoby miejsca w kajecie. Ale, co złego to nie ja. Pijany / młody byłem.

Zgadzam się z Valtharysem i Sekalem w zupełności. Kto chce, ten będzie w realiach End Times grywał. Kto nie, ten nie będzie grywał. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Ale poniższy cytat pozwolę sobie skomentować:

Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
A jeśli ktoś będzie tworzył sesje na tej ewentualnej czwartej edycji, albo po prostu opierającej się na End Times... ominę szerokim łukiem. No, może wpierw rzucę złośliwy komentarz.
Rozumiem, że jeśli bym otworzył rekrutację do sesji WFRP bazującej w 100% na End Times, to miałbym się spodziewać tam hejtu?

Zanim odpowiesz, pozwól, że zadam Ci pytanie. Mianowicie... co Ciebie obchodzą sesje, w których nie zagrasz?

I dorzucę jeszcze jedno, gratisowe pytanie: którego MG rekrutującego do takiej sesji będzie obchodziło, czy dołączysz do niej Ty bądź inna osoba, która *nie* chce w niej grać?
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 02-04-2015 o 14:57.
Micas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem