Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2015, 19:13   #78
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Dla świętego spokoju "usunąłem" słowa do których tak się nie którzy przyczepili [czasem mi się wydaje że nie którzy nie czytali całego pierwszego posta, czytali pobieżnie, albo nie czytali dalszych odpisów (kurde zaraz sobie wrogów jakich narobię :P)]. Wiecie co to jest działanie w afekcie? Ten temat (piszę to już po raz n'ty) powstał właśnie w afekcie.

valtharys, z tego co widziałem na innych sesjach jakoś sobie radziłeś.
Ja zasad DnD późniejszych i wcześniejszych niż 3.0 też nie znam (bo nie grałem), grałem w L5K i też ich nie znam, ale nie miałem zbytniej okazji zapamiętać wciąż używanych podstaw ponieważ miałem tego tylko 2-3 sesje, w Shadowruna 2ed grałem i do tej pory nie znam jego mechaniki bo jest porąbana, mechanikę Wiedźmina w którego jeszcze więcej razy grałem niż w SR a ma prostszą mechanikę też nie znam.
Nawet dla mnie nie jest najważniejsza mechanika. Denerwuję mię to że ludzie nie zapamiętują wciąż, i wciąż, i wciąż, i wciąż, i wciąż powtarzanych czynności, i nie chce mi się uwierzyć że mózg człowieka cofnął się że nie potrafi przyswoić wciąż powtarzanych rzeczy. W każdej grupie, w każdym systemie jaki do tej pory grałem, to tylko i wyłącznie MG czytał zasady z podręcznika, inni uczestnicy - gracze, "uczyli" się na bieżąco, powtarzając po raz n'ty dane zadanie. Naprawdę do tej pory przeczytałem zasady tylko do Armii Apokalipsy, dlatego że zajmowały jedną stronę, i z rozmachu już stwierdziłem że skoro tylko tyle to zobaczę jak to wygląda, do reszty systemów nie czytałem zasad, nauczyłem się w trakcie gry.

Ufff....... znów ze mnie afekt zaczyna wychodzić?? Możliwe, najwyżej mnie zlinczujecie :P
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 06-04-2015 o 19:15.
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem