Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2015, 22:54   #47
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Przejmuję pałeczkę!

Tak mi się przypomniało, że udzielałem się w tym temacie, więc obwieszczam wszystkim zainteresowanym:

Niedługo kończę prowadzić drugą część moich Księstw Granicznych i planuję, że następna będzie skupiała się wokół tematu eksploracji, kartografii i osadnictwa. Bohaterowie Graczy zostają wysłani przez ambitnego księcia pogranicza do zdradzieckiej krainy, która na dobrą sprawę nigdy nie poddała się osadnikom. W jakim celu? Mogłoby się wydawać, że tylko dla sporządzenia mapy tego terenu. Jednak książę, w obliczu rosnącego zagrożenia ze strony ekspansywnego Wallerfangen, ma nadzieję na pozyskanie sojuszników albo stworzenie nowych księstw od podstaw, być może z Bohaterami Graczy jako ich przyszłymi liderami.

Niestety problem z rekrutacją jest taki, że mam już ośmiu graczy z poprzednich części, dlatego szukam zaledwie dwójki chętnych. Najchętniej przyjmę osoby zainteresowane grą drużynowym kartografem (niezbędny!) lub cyrulikiem czy medykiem (zaawansowanie profesji nie ma znaczenia, bardziej chodzi o kontrast między ociekającym flakami chirurgiem polowym a eleganckim gentlemanem od bogatych pacjentów ).

Gra będzie też testem pomysłu Sayane, który mi się spodobał - nie trzeba brać aktywnego udziału w każdej wyprawie (w zależności od możliwości czasowych gracza), a grający tworzą coś w rodzaju "gildii" (chociaż określenie "mały oddział" tu bardziej pasuje). Sesja bardziej lokalna, tj. z "bazą", do której można wracać, chociaż planowane jest 78 000 km kwadratowych do zwiedzania i kolonizowania.

I z konkurencją w postaci trzech innych grup odkrywców.

Oficjalna rekrutacja uzupełniająca powinna pojawić się za jakiś czas, ale może przez tą wiadomość znajdę już dwóch fanatyków Młota, którzy będą zainteresowani i pisanie rekrutki okaże się zbędne?

Jako moje GM-resume proponuję lekturę dwóch sesji w Księstwach Granicznych i komentarzy. (albo nawet w odwrotnej kolejności, bo ekipa jest genialna)

(A, sesja będzie całkowicie gdocowa, lecz bez ciągnących się godzinami "sesji", podczas których powstaje masa tekstu i reszta nie nadąża, przynajmniej z mojej strony.)

na koniec ogłoszenie o pracę sporządzone przez BG
Przeglądam sobie rekrutacje do nowej sesji w Warhammer bo mi się jedna kończy... i co widzę?

Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
Devil ciÄ™ zabije...
I nawet piszÄ… o mnie :P

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Już się zgodził.
To prawda, potwierdzam jeszcze raz. Mam nadzieję, że ogarnę chociaż na docu klimat już nie ten :/


a i żadnego maga z Roranem nie chcemy :P
 
Dnc jest offline