Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2015, 18:07   #13
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jeżeli będzie na to szansa, to spróbuję sprowadzić lawinę błota na to biegnące stado. Tak, żeby nie zabijać tych zwierząt, ale możliwie wyhamować ich pęd. Użyję odepchnięcia na jakimś drzewie, kamieniu czy czymkolwiek. No chyba, że nie niczego nie znajdę.

Co do kontaktu, z jedi, to tak jak napisałem próbuję przesłać wizję, ale jak znam życie to odbierze jakąś paplaninę.

W zasadzie wizja dla mojej postaci jest bardzo wyraźna, ale dla kogoś kto widzi normalnie świat będzie całkowicie niezrozumiała. Coś tak jak rozmowa dwóch ślepych o kolorach.

No ale próbować można:P

Zawsze można rzucić na moc z absurdalnym poziomem trudności.

E: skaner form życia gdzieś w jakimś SW widziałem... ale z tego co pamiętam to był stosowany na planecie-dżungli i był kompletnie bezużyteczny, bo drzewa i inne chwasty są formami życia i dawały pozytywne odczyty.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 08-04-2015 o 18:16.
Mi Raaz jest offline