Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2015, 16:08   #110
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Szybcy jesteście . Chwali się. Tymczasem upragniony przez nas wszystkich post trafia na forum. Dwie uwagi:

1) sickboi, na docu musiałem wprowadzić pewne regulacje co do tej tury. Wszystko tam przeczytasz.

2) Rycerz Legionu, wybacz mi, że na chwilę przejąłem ci kontrolę nad Grimmbaldem, ale myślę, że efekt cię satysfakcjonuje .

No i sprawa najważniejsza. Zormar, jako gracza bardzo cię cenię, ale nie mogłem nie zgładzić Kenku w takich okolicznościach. Być może gdyby nie zaraza... ale była i to się liczy. Nie wiem tlyko co z tobą począć. Nie chcę się wyrzucać, ale i nie mogę dać ci kontroli na Kenku w innej formie. Bo niby jak? Jako wójt gminy Kenku w obrębie Sluepburga? Myślę więc, że będziemy musieli się jednak pożegnać, albo "uśpić" cię na kilka tur, aż twoi ludzie na nowo wyjdą z dziczy. Jesteś w stanie pójść na taki układ? Chciałbym też poznać opinie reszty, może ktoś ma lepszy pomysł?
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 09-04-2015 o 16:10.
MrKroffin jest offline