Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2007, 22:47   #33
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Kobieta przez chwilÄ™ staÅ‚a w milczeniu. Zdradzić swoje imiÄ™, czy nie? – to pytanie krążyÅ‚o po jej gÅ‚owie. – A jeÅ›li kiedykolwiek sÅ‚yszaÅ‚ o mnie? No, raczej to nieuniknione, w koÅ„cu za mojÄ… gÅ‚owÄ™ pÅ‚acÄ… sześćset zÅ‚otych monet. Niemożliwe, żeby o mnie nie sÅ‚yszaÅ‚...
- Alessa – powiedziaÅ‚a szeptem, po czym dodaÅ‚a, kiedy zorientowaÅ‚a siÄ™, że wymówiÅ‚a swoje imiÄ™ niemalże do siebie. – Na imiÄ™ mi Alessa. A tobie, zacny elfie? – spytaÅ‚a nieco gÅ‚oÅ›niej, spoglÄ…dajÄ…c nieÅ›miaÅ‚o w jego srebrne oczy.
Kiedy tak patrzyła, poczuła jakieś dziwne uczucie, które ogarniało jej całe ciało. Uczucie, którego nie doznała dotychczas przy żadnym mężczyźnie... A może to dlatego, ponieważ ten był Elfem, a nie człowiekiem?
UÅ›miechnęła siÄ™ dyskretnie, usÅ‚yszawszy sÅ‚owa skierowane w stronÄ™ Dreak’a.
 
Cold jest offline