Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2007, 23:08   #34
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
"Alessa..." - myślał Adril. - "...imię ludzkie, ale całkiem ładne." Zastanawiał się tylko, czy to ta Alessa, o której słyszał? Nie pochodził z tego regionu, o którym mu opowiadano, jednak słyszał o pewnej Alessie. Alessie, która była poszukiwana przez większość władz. "Z drugiej strony" - pomyślał - "Gdybym kiedykolwiek został odkryty, i za moją głowę możnaby zgarnąć niezłą sumę. Ale kto by się spodziewał, że ja - Adril - byłbym w stanie kogoś zabić? Ach, jak dobrze jest być mistrzem w swym fachu..."
- Jestem Adril. - powiedział. Zobaczywszy jednak niepewność rozmówczyni, uśmiechnął się i dodał - Nie bój się, przecież nic ci nie zrobię. - Elf zobaczył, że kobieta lekko trzęsie się i obejmuje. - Czyżby było ci zimno?
 
Diriad jest offline