Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2007, 23:45   #36
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Elf, nadal uśmiechnięty, zdjął płaszcz i powiedział - Ludzie marzną bardzo szybko... - założył płaszcz na ramiona Alessie, patrząc spokojnie w jej oczy - Tak będzie ci cieplej. Ale właśnie dlatego, że tu jest mroczno i zimno, idziemy dalej. Jeśli trafilibyśmy do raju, kto by chciał kontynuować podróż? - roześmiał się jeszcze raz - Choć może nie powinienem używać takiego porównania w towarzystwie ducha. W każdym razie, chodźmy dalej, to ma same zalety. Po pierwsze, będziemy bliżej wyjścia z tego czegoś, po drugie, uwolnimy się od zapachu martwego ciała, po trzecie, idąc, będzie ci cieplej.
"Czy ja powiedziałem: 'my'?" - zastanawiał się elf. - "Niewątpliwie tak. Ale o kogo mi chodziło? Naszą dwójkę? Całą grupę? Bo z tego co wiem, nie cierpię na rozdwojenie jaźni".
 
Diriad jest offline