Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2015, 22:00   #98
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
Mechanika po prostu jest integralną częścią systemu, bo to dzięki niej, obok założeń, Neuroshima różni się czymś od Warhammera, a obie poprzednie od D&D i WoDa. O
No nie wiem, dla mnie główną różnicą jest świat i jego założenia. Od MG oczekuje umiejętności kreowania (opisania) świata, mniej znajomości mechaniki.

W takiej np. Neuroshimie mechanika jest dziwna, jednemu graczowi karabin zacinał się w 9/10 przypadków - pecha miał, czy coś Żaden MG by tego nie wymyślił, a w kościach mu ciągle tak wychodziło.
Kompletnym absurdem natomiast było to, że moja niebojowa postać z niskimi współczynnikami siły itp. prowadziła przez kilka rund wyrównaną walkę wręcz z wypasionym na maxa żołnierzem. (pomijam takie nieistotne mechanicznie - jak rozumiem - bzdety jak różnica wzrostu i masy postaci)
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem