Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2015, 01:11   #43
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No ja szedłem w tę stronę, że widzą przede wszystkim żywe istoty zawierające cząstkę mocy. No i na jakimś tam portalu RPG w kwestii jak odgrywać Miralukę były wspominane różne teorie. W zasadzie 360 stopni ma sens, bo nie używają oczu do postrzegania. Nie bardzo wiem, czy widzą np. kamienie czy blachę... No i te niejednoznaczności pogłębiło stwierdzenie, że są doskonałymi pilotami myśliwców...

Nie widzą np. światła, co przekłada się na fakt, że najczarniejszy mrok nie utrudni im bardziej postrzegania niż pełne słońce. Konsekwentnie nie widząc światła nie mają szansy na czytanie informacji z wyświetlacza. (I znowu, jak to jest, że są świetnymi pilotami?)

Wiedząc, że światło nie jest nośnikiem postrzegania dla tej rasy można dojść do wniosku, że przez szybę i przez ścianę widzą tak samo...

Inną koncepcją jest możliwość, że skoro cała rasa jest czuła na Moc, to pod wpływem Mocy ich pozostałe zmysły są tak wyczulone, jak u DareDevila. Ta koncepcja również się fajnie wpisuje w odgrywanie postaci. I znowu daje świadomość otoczenia 360 stopni do okoła głowy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 13-04-2015 o 09:01. Powód: konsekwętnie? naprawdę tak napisałem?
Mi Raaz jest offline