Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2015, 09:56   #36
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kehil wiedział co zrobić. Przeciwników było wprawdzie czterech, ale tylko jeden stanowił duże zagrożenie. Noktowizor i broń palna były dużym problemem w porównaniu z uzbrojonymi we włócznie podwładnymi.

Plan był prosty. Miraluka czekał na hałas ekipy z łazika, po tym zaatakuje dowódcę. Nie mógł sobie pozwolić na długa walkę z czterema przeciwnikami dlatego atak musi być maksymalnie precyzyjny, tak żeby ogłuszyć przeciwnika wspomaganą rękawicą, a nie wiązać się bezsensowną walką.

Później odrzucenie w pozostałych przeciwników. Przy odrobinie szczęścia powali wszystkich, a później ich rozbroi. Wibroostrze nie ma takiego zasięgu jak włócznie, ale to nie Kehil będzie zaskoczony zaistniałą sytuacją.

Najważniejsze, to związać ich walką do czasu, aż dotrze wsparcie. No i nie można dopuścić do tego, żeby napastnicy zaczęli strzelać z blasterów. Poszukiwacze byli doskonałymi wojownikami, ale nie byli Jedi. Nie odbijali pocisków.

Szkoda byłoby oberwać przy aktualnych zapasach w apteczkach.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline