Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2015, 14:01   #116
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- Ten afrykański bonzo posłała za tobą to gówno...? Po tylu latach, przez pół świata? - Murzyn uniósł brew w zdumieniu, ale nie ciągnął tematu - Z tego co się zorientowałem, to wszyscy z tej listy - wszyscy o których wiem - brali udział w różnych tajnych programach wojskowych. Projekt Valkyr, Einherjar, LARX... większość tych nazw mi nic nie mówi. Chyba chodziło o stworzenie superżołnierzy, bo o co innego? - wzruszył ramionami - Ale to chyba jakiś bullshit. Służyliśmy razem. Bez urazy Ted, ale nigdy nie byłeś jakimś mega komandosem. No i jednostka też nie była tajna. Spora grupa tych ludzi z listy wróciła do cywila, tak jak ty... chyba nie puścili by na zieloną łączkę bandy psycholi o wypranych mózgach, napakowanych sekretną technologią, nie?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 14-04-2015 o 14:34.
Autumm jest offline