Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2015, 01:38   #17
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
A co ja robię, jak nie staram się by postać była wyraźnie słabsza, ale nie za dużo?
Ale to już oczywiście kwestia gustu - niektórym te 10 punktów po prostu nie będzie tak bardzo przeszkadzać, innych będzie koleć w oczy...
Owszem, dla wspaniałych kombinatorów to nie jest wielkie hop - ale co gdy jesteśmy tylko tak dobrymi kombinatorami jak reszta, albo nawet trochę gorszymi? Czy powinienem w grze wyobraźni odrzucić fantazję która najbardziej mnie cieszy, bo mnie cyferki usadzą i żaden ze mnie geniusz gry?
Oczywiście nie jest tak, że te nędzne dziesięć punktów psuje całą zabawę i pozostaje siąść i płakać - nie, trzeba umieć się bawić. Ale skoro prostym zabiegiem można pozbyć się tej łyżki dziegciu z naszego miodku, i zachować smaczek (bo stąd modyfikacje, a nie hurrdurr niech ma +30), to czemu nie?
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 16-04-2015 o 01:40.
Someirhle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem