Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2015, 16:07   #3
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
W sumie to wygląda ciekawie, rzadko czytuje rekrutki ale ta jakoś mnie zaciekawiła. Kilka spraw na początek:

1. Na ile potrzebna jest znajomość/ chęć poznania norski itp? Czy można opierać się tylko na podręczniku podstawowym aby grać (niekoniecznie norsmenem)?

2. Mechanika. Jak ją widzisz? Poza tym co napisałeś, chodzi mi o rzuty podczas gry, na ile są istotne, kto rzuca itp.

3. Objętość postów i zakres czasu jaki obejmuje. Odpisy co tydzień sugerują dłuższe odpisy, ale nic nie zakładam.

4. Jesteś nowy na forum. Jest to Twój pierwszy i jedyny post. Nie mam nic do tego, gdyż każdy kiedy zaczynał, lecz specyfika tego forum jest że ludzie odchodzą bez wieści. Czym "świeższa" osoba tym prawdopodobieństwo większe. Nie liczę na deklarację "lojalności" czy coś w tym stylu, lecz proponuje ... układ.

Ty, jako MG stworzysz mi postać ( taką jaka ci pasuje), tudzież pozwolisz na całkowite wylosowanie karty postaci przez automatyczny generator, np ten: Malleus Maleficarum - Character/NPC Generator .

Co do historii, nie jestem zwolennikiem. Porządne przygotowanie spójnej historii wraz z kartą do strony mechanicznej jest dość czasochłonne, a nie mam żadnej gwarancji że sesja pociągnie. Jeśli chcesz zobaczyć jak pisze to zapraszam na mój profil. Możesz poczytać sobie jaki mam język. Jeśli chcesz nawiązywać w sesji do historii mojej postaci to mogę ją np wypisać w kilku punktach, bądź uznać że ludek uderzył się w głowę i nic nie pamięta, to tez jest jakiś pomysł

Oczywiście to jest tylko propozycja, chce być z Tobą szczery dlatego piszę prosto z mostu. Nie ma w tym cienia ironi. Jeśli ci to nie pasuje to trudno. Ja tez się muszę zastanowić, poczekać co odpowiesz na inne moje pytania. Dobra, bo się rozpisałem. Czekam na opowiedz i powodzenia w rekrutacji

EDIT:

No własnie, edycja. Czytałem Twój post wcześniej, widzę że jest edycja. Zmieniłeś coś istotnego czy literówki?
 
Dekline jest offline